10.09.2019
Rukovodilac servisa

OGLAS ZA POPUNJAVANJE RADNOG MJESTA

Stručni saradnik za vanjsku službu Škoda i Seat u odjelu postprodaje

 I NAZIV RADNOG MJESTA ZA KOJE SE RASPISUJE OGLAS:

„Stručni saradnik za vanjsku službu ŠKODA I SEAT u odjelu postprodaje“

 II OPIS RADNOG MJESTA

-   Vrši posjete na redovnoj mjesečnoj osnovi svim trgovcima u mreži, prati i daje podršku razvoju trgovačke mreže za automobile Škoda i Seat;

-   Učestvuje u izradi planova razvoja i osposobljavanju ovlaštenih prodajno servisnih partnera ŠKODA i SEATA;

-   Analizira rezultate poslovanja i planske zadatke trgovaca i s tim u vezi daje prijedloge za poboljšanje  organizacije u cilju realizacije zacrtanih planova;

-   Pruža stručnu pomoć kod trgovca a ono što ne može riješiti  angažira se da riješi Društvo i proizvođač vozila Škoda i Seat;

-   Kontinuirano ispunjava sve radne zadatke i ostvaruje postavljene ciljeve;

 III USLOVI ZA KANDIDATE

-       VSS ili SSS ( ekonomsko ili tehničko usmjerenje);

-       Engleski i/ ili njemački jezik;

-       poznavanje rada na računaru;

-       posjedovanje vozačke dozvole B kategorije;

-       izražena preciznost i dobro razvijene komunikacijske vještine;

-       proaktivnost, samostalnost i orijentiranost prema rezultatima;

-       odgovornost i želja za usvajanjem novih znanja i vještina;

-       minimalno radno iskustvo 3 godine;

-       prednost imaju kandidati sa iskustvom na sličnim poslovima.

 IV ROK ZA PODNOŠENJE PRIJAVA NA OGLAS

Oglas je otvoren do 20.9.2019. godine.

Nepotpune i neblagovremene prijave neće biti uzete u razmatranje.

 V ADRESA NA KOJU SE DOSTAVLJA PRIJAVA

Prijava se dostavlja putem e-mail na adresu hr@porschebh.ba